עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
איפה שומרים את הכסף ואיך מעבירים לארץ ?
נופר אליקים, 14.08.09
 
אני הרי מרוויחה שם כסף ומקבלת (בחלק מהחברות לפחות) חלק מהכסף במזומן ולפעמים גם את כולו. איך אני מעבירה לארץ אם מצטברים לי סכומים גדולים ?
 
לא בעייתי
ROY, 21.08.09
 
יש לך כמה אפשרויות. קודם כל את יכולה להעביר אותו לארץ בהעברה בנקאית דרך ווסטרן יוניון למשל, זה יוצא פשוט לא מעט כסף על העמלה אבל זה אפשרי (באחוזים זה ממש מעט אבל שמדובר בסכומים גדולים זה דיי מעיק). זאת רשת בנקים עולמית שיש בכל מדינה וזה דיי פשוט, אפשר גם לפתוח שם חשבון והכל. את יכולה גם לשמור את הכסף אצלך ושמצטבר סכום אז לעשות העברה בדואר (קרוב משפחה שלך בארץ יכול למשוך לך את זה עם קוד וסיסמא שתיתני לו + תעודה מזהה ולהפקיד לחשבון שלך... נגיד אמא או אבא שלך).
 
חשוב - הכי טוב טראוול צ'קס
דלית .ל, 14.08.09
 
אני ממליצה על טראוול צ'קס (המחאות נוסעים). את יכולה לפדות את הכסף כטראוול צ'קס בכל בנק, ואז פשוט לשמור את "המחאות הנוסעים" האלה אצלך, ולפחות יש לך ביטוח אם זה נגנב או אם חס וחלילה קורה משהו, הכל מבוטח וזה חוסך דאגות ויותר טוב מסתם לשמור את הכסף.
 
למה להסתבך ? לא כזה סיפור
טלי קרמרמן, 11.08.09
 
מניסיון שלי, ברגע שאת מרגישה בנוח עם החברה שאת נמצאת בה זה לא כזה בעייתי ולא צריך ללכת רחוק כל כך. אני פשוט שמרתי את הכסף אצל החברה שעבדתי בה (משכתי רק מה שהייתי צריכה) ולפני שחזרתי לארץ משכתי את הכל. אגב ממה שאני יודעת אפשר להיכנס לארץ עם עד 80 אלף שקל בלי שום חובה להצהיר במכס (ככה זה היה לפחות שנה שעברה). אני חזרתי עם כמעט שישים אלף (במזומן :)) ומשכתי בערך חמישים מהם מהחברה יום לפני הטיסה
 
המחאות נוסעים
דימה, 14.08.09
 
אני גם עשיתי עם המחאות נוסעים כמו שמישהו כתב פה עוד יתרון עם זה זה אם אתה רוצה לטייל אחרי זה אתה יכול לקחת את זה ולפדות גם בבנקים וסניפי דואר בחו"ל (גם במזרח ובדרום אמריקה וכאלה)
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690